top of page

KULLANIM ŞARTLARI VE YASAL UYARILAR

Sayın Ziyaretçiler,

 

Bu internet sitesindeki tüm bilgi, içerik ve materyaller İnce Legal Hukuk & Danışmanlık Bürosu tarafından bilgi vermek amaçlı olarak hazırlanmış olup, sitedeki hiçbir bilgi hukuki görüş teşkil etmediği gibi verilen bilgiler yürürlükteki yasal düzenlemelerin güncel halini yansıtmayabilir. Bu internet sitesinde yer verilen bilgilerin güvenilir kaynaklardan alınması konusunda azami gayreti göstersek de, ziyaretçiler yetkili kişilerden hukuki danışmanlık hizmeti almaksızın bu sitedeki bilgilere dayanarak hareket etmemelidirler.

Kullanıcıların internet sitemize yaptıkları ziyaretler ile birlikte aşağıdaki ziyaret ve kullanma şartlarını peşinen kabul ettikleri sayılır:

 

  • Bu internet sitesi ve içeriği 1136 sayılı Avukatlık Kanununa, Türkiye Barolar Birliği Meslek Kurallarına ve reklam yasağına ilişkin kurallara uygun olarak hazırlanmış olup iş veya benzer bir kazanım elde etmek ve/veya reklam amaçlı olarak kullanılamaz.

 

  • Bu internet sitesindeki tüm bilgi ve belgelerin mülkiyeti Av. Nuri Melih İnce ve içerik üreten diğer avukatlara aittir. Bu bilgi ve belgeler ile İnce Legal Hukuk & Danışmanlık Bürosu logosu önceden yazılı izin olmaksızın kullanılamaz, kopyalanamaz ve çoğaltılamaz.

 

  • İnce Legal Hukuk & Danışmanlık Bürosu açıkça ve yazılı şekilde izin vermediği sürece, bu internet sitesinde yeni linkler açılması ve/veya bu internet sitesine linkler yaratılması kesinlikle yasaktır.

 

  • E-posta veya herhangi bir iletişim kanalıyla tarafımıza gönderilen herhangi bir bilgi veya bu sitenin veya içerdiği bilgilerin herhangi bir kullanımı hiçbir şekilde avukat-müvekkil ilişkisi oluşturmayacağı gibi var olan müvekkillerimiz ile de kısmi avukat-müvekkil ilişkisi oluşturmaz. Bu internet sitesinde yer verilen tüm bilgi ve belgeler kişisel nitelikte olup hiçbir şekilde ticari dağıtım amacıyla kullanılamaz. Ziyaretçiler, internet sitesinde yer verilen bilgilerin doğru olmadığını ve bu bilgilerden dolayı zarar gördüklerini ileri süremezler. İnce Legal Hukuk & Danışmanlık Bürosu, bu internet sitesinin içeriğinden veya ziyaretçilerin bu internet sitesinde yer verilen bilgilere dayanarak gerçekleştirdikleri hareketlerden dolayı hiçbir sorumluluk veya yükümlülük kabul etmez.

 

  • İnce Legal Hukuk & Danışmanlık Bürosu, üçüncü şahıslarca yayınlanan bilgi ve materyallerle ilgili olarak herhangi bir sorumluluk kabul etmemekte ve söz konusu üçüncü şahıslarca yayınlanan bilgi ve materyaller içinde yer alan beyan ve görüşleri doğrudan doğruya veya dolaylı olarak onaylamamaktadır. İnce Legal Hukuk & Danışmanlık Bürosu, üçüncü şahıslara ait olan ve herhangi bir nedenle uygun olmadığını düşündüğü bilgileri internet sitesinden çıkarma hakkını saklı tutmaktadır.

bottom of page