top of page

HAKKIMIZDA

İnce Legal, uzman avukat ve danışman kadrosuyla müvekkillerine hukukun birçok alanında yüksek kalitede hizmet veren, Ankara merkezli bağımsız bir hukuk bürosudur. 

İnce Legal olarak nihai hedefimiz, en etkin hukuki hizmetleri en pratik şekilde ve doğru zamanda müvekkillerimize sunmaktır. Hedefimize ulaşmak için, müvekkillerimizin sadece mevcut hukuki problemlerine yönelik değil, gelecekte karşılaşabilecekleri sorunları da önleyecek çözümleri sunuyoruz. Tüm hizmetlerimizde müvekkillerimizin itibar ve gizliliğini en ön plana koyuyoruz.

Alanlarında uzman avukat ve danışmanlarımızla birlikte,

 

                                                         

Müvekkillerimize sunacağımız hizmetin müvekkillerimizin ihtiyaçlarından, sektör dinamiklerinden ve ticari hayatın gerekliliklerinden ayrı düşünülemeyeceğinin bilinciyle, danışmanlığımızın kapsamını hukuk tekniğinin ötesine taşıyor; müvekkillerimize ve müvekkillerimizin faaliyet gösterdiği sektörlere özgü tasarlanmış çözümler sunuyoruz.

 

Bu çerçevede, ileri gelen sektör uzmanlarının da desteğini alıyor, kapsayıcı bir hizmet sunuyoruz.

İşinizi anlıyoruz.

Pratik ve yaratıcı çözümler sunuyor; yeniliğe inanıyoruz.

Gerek uyuşmazlık ortaya çıkmadan önce sunduğumuz önleyici hukuk hizmetlerimizi, gerekse de uyuşmazlık ortaya çıktıktan sonraki hizmetlerimizi sunarken en önemli görevimizin müvekkillerimizin haklarını korumak ve müvekkillerimize en pratik ve en az maliyetli çözümü sunmak olduğunun bilinciyle hareket ediyoruz.

 

Hukuk dünyasındaki ve müvekkillerimizin faaliyet gösterdiği sektörlerdeki güncel gelişmeleri yakından takip ediyor; müvekkillerimizin işlerini ve ilişkilerini değişen koşullara uyarlıyor, yenilikçi çözümler sunuyoruz.

Güven ve saygıyı ön planda tutuyoruz.

Sahip olduğumuz en önemli varlıkların müvekkillerimizin güveni ve saygınlığımız olduğunu biliyoruz. Müvekkillerimizle olan ilişkilerimizde ve müvekkillerimizi temsil ettiğimiz her mecrada karşılıklı güven ve saygıyı en ön planda tutuyor; verdiğimiz hizmetlerin tüm aşamalarında müvekkil gizliliğini koruyoruz.

bottom of page